JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kosmiczne megastruktury - satelita Dysona-Harropa
Kosmiczne megastruktury to hipotetyczne konstrukcje tworzone, aby kolonizować kosmos lub też pozyskiwać większą ilość energii. Jedną z ciekawszych megastruktur jest satelita Dysona-Harropa, służąca do wytwarzania energii elektrycznej przy użyciu wiatru słonecznego. Być może właśnie odnajdując taką strukturę, wykryjemy inteligentne formy życia w kosmosie.
17 · 7 · 1 miesiąc i 25 dni temu
Incydent UFO w Papui Nowej Gwinei w 1959 roku
Ludzie od wieków obserwują dziwne obiekty poruszające się po niebie. Obserwacje UFO mają miejsce w niemal każdym zakątku naszej planety. Do jednego z ciekawszych incydentów UFO doszło w 1959 roku na terytorium Papui-Nowej Gwinei. Analiza tej historii przynosi zaskakujące informacje.
1 miesiąc i 27 dni temu
Incydent UFO w Papui Nowej Gwinei w 1959 roku
Ludzie od wieków obserwują dziwne obiekty poruszające się po niebie. Obserwacje UFO mają miejsce w niemal każdym zakątku naszej planety. Do jednego z ciekawszych incydentów UFO doszło w 1959 roku na terytorium Papui-Nowej Gwinei. Analiza tej historii przynosi zaskakujące informacje.
1 miesiąc i 27 dni temu
5 Najdziwniejszych Planet w Kosmosie
Kosmos obfituje w niezliczoną ilość gwiazd, wokół których powinny orbitować planety. Jak na razie, naukowcy potwierdzili istnienie ponad 3500 planet, a liczba ta ciągle rośnie. Niektóre z odkrytych planet przejawiają zadziwiające właściwości.
1 · 2 miesiące i 2 dni temu
Kopiec Węża - tajemnicza budowla ze Starożytnej Ameryki
Na całym świecie znajdujemy niezwykłe budowle sprzed tysięcy lat. Jedną z najciekawszych dawnych konstrukcji jest osobliwa struktura zwana Kopcem Węża. Przeznaczenie oraz pochodzenie tajemniczego Kopca do dziś pozostaje niewyjaśnione.
2 miesiące i 5 dni temu
Czerwony Deszcz z Kerali - niezwykłe zdarzenie z 2001 roku
25 lipca 2001 roku w indyjskim stanie Kerala doszło do zaskakującego zdarzenia. W pewnej chwili lokalni mieszkańcy usłyszeli donośny huk oraz ujrzeli jasny błysk na niebie. Kilkanaście sekund później zaczął padać czerwony deszcz, który zawierał w sobie tajemnicze organizmy.
2 miesiące i 9 dni temu
Zagadka Wydłużonych Czaszek ze Starożytnej Malty
W wielu miejscach świata znajdujemy zagadkowe wydłużone czaszki o niezwykłych właściwościach. Te tajemnicze artefakty są obiektem wielu kontrowersyjnych hipotez na temat swojego pochodzenia. Zwykle myśląc o wydłużonych czaszkach mamy na myśli starożytny Egipt lub Peru, jednak okazuje się że wydłużone czaszki można znaleźć także na Malcie. Analiza ich historii przynosi zaskakujące i(…)
2 · 2 miesiące i 13 dni temu
Tajemnica Abusir - zaawansowana technologia ze Starożytnego Egiptu
W okresie Starego Państwa Egipcjanie zbudowali wiele fascynujących konstrukcji, których poziom zaawansowania budzi podziw nawet w XXI wieku. Jednym z najciekawszych kompleksów budowli jest Abusir, w którym można znaleźć ślady użycia zaawansowanej technologii.
1 · 2 miesiące i 25 dni temu
Kosmiczne Megastruktury - Wielopokoleniowy Statek Arka
Ogromne odległości w kosmosie oraz krótka długość życia człowieka powodują że załogowe loty międzygwiezdne wydają się mało prawdopodobna. Mimo to, istnieje ciekawa koncepcja, która może pokonać te trudności: Statek-Arka, czyli wielopokoleniowy statek kosmiczny.
3 miesiące i 6 dni temu
Incydent UFO na Wyspach Kanaryjskich w 1976 roku
22 czerwca 1976 roku doszło tam do ciekawego incydentu, który do dziś pozostaje tajemnicą. Tysiące osób obserwowało wieczorem dziwne kule światła na niebie. Wśród świadków znajdowali się nie tylko przeciętni obywatele, ale także wojskowi czy naukowcy.
1 · 3 miesiące i 11 dni temu