Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kosmici i Ludzie a Zasada Nieingerencji
Jeśli w kosmosie istnieje wiele zaawansowanych cywilizacji to być może ich przedstawiciele stoją przed bardzo ciekawym problemem. Czy powinni nawiązywać kontakt z cywilizacjami o niskim poziomie rozwoju, czy też może lepiej jest nie ingerować w ich rozwój?
1 · 2 miesiące i 8 dni temu
Dziwne Obiekty w Kosmosie - Magnetary i Bąble Fermiego
W kosmosie znajduje się wiele niezwykłych obiektów, które zachwycają swoim rozmiarem oraz właściwościami. Jednymi z najciekawszych obiektów kosmicznych są magnetary oraz bąble Fermiego.
2 · 2 miesiące i 15 dni temu
5 Niezwykłych Artefaktów ze Starożytności
Starożytni ludzie tworzyli wiele niezwykłych obiektów, takich jak tajemnicze dyski, urządzenia oraz zagadkowe figurki. Niektóre z nich przejawiają wysoki poziom wiedzy i techniki, zaś inne wciąż pozostają niewyjaśnione.
1 · 2 miesiące i 20 dni temu
Obce Cywilizacje i Ludzie - Eksploracja Kosmosu a Izolacjonizm
Jeśli ludzkość osiągnie odpowiedni poziom rozwoju technologicznego to stanie przed ciekawym problemem. Czy zaawansowane cywilizacje powinny eksplorować kosmos i szukać kontaktu czy też może lepiej jest się izolować na własnej planecie?
2 · 2 miesiące i 29 dni temu
Zagadka Enkidu - czy Sumerowie spotkali nieznany gatunek hominida?
Mieszkańcy indonezyjskiej wyspy Flores przechowali prawdziwe opowieści na temat owłosionych dzikich stworzeń Homo Floresiensis. Być może podobnie było z Sumerami, którzy spisali relacje na temat dziwnego hominida zwanego Enkidu.
3 miesiące i 5 dni temu
Wojskowy Incydent UFO w Finlandii w 1969 roku
Świadkami wielu obserwacji UFO były osoby związane z wojskiem, takie jak piloci samolotów, czy generałowie. Jeden z takich incydentów miał miejsce w 1969 roku w Finlandii i do dziś pozostaje niewyjaśniony.
3 miesiące i 8 dni temu
Teoria Wielkiego Zderzenia - Ziemia i Planeta Theia
Teoria wielkiego zderzenia zakłada, że 4.5 mld lat temu doszło do kolizji pomiędzy proto-Ziemią oraz planetą Theią. W jej wyniku narodził się Księżyc, choć naukowcy mają także kilka innych teorii na temat jego pochodzenia.
3 miesiące i 12 dni temu
Tajemnica Niezwykłej Budowli Moray z Peru
Na terenie dzisiejszego Peru znajduje się wiele monumentalnych konstrukcji, będących pozostałością dawnych kultur. Jedną z najciekawszych budowli jest zagadkowe Moray, które zaskakuje swoim geometrycznym wyglądem. Czy było to laboratorium rolnicze, miejsce kultu czy też może coś prawdziwie kosmicznego?
1 · 3 miesiące i 14 dni temu
Obce Cywilizacje a Kosmiczne Kapsuły Czasu
Od wielu lat ludzie tworzą kapsuły czasu, w których przechowują informacje dla przyszłych pokoleń. 40 lat temu NASA wystrzeliła kapsułę w kosmos wraz z wiadomością do obcych cywilizacji. Być może obcy postępują tak samo. Pytanie tylko czy to ma sens i jest bezpieczne.
3 miesiące i 17 dni temu
Niezwykły Incydent UFO z Japońskim Samolotem w 1986 roku
Od zarania dziejów ludzie obserwują dziwne obiekty poruszające się po niebie. Obserwacje UFO mają miejsce w niemal każdym zakątku naszej planety. Jeden z najciekawszych incydentów UFO jest związany z załogą japońskiego samolotu, która w 1986 roku doświadczyła niezwykłego zjawiska. Analiza ich relacji przynosi zaskakujące informacje.
2 · 3 miesiące i 21 dni temu